ویرایش مشخصات و صدور گواهینامه اضافه

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۳ کد : ۲۸۸۲۵ پژوهش و فناوری عمومی
با توجه به ارسال پکیج کنفرانس (شامل گواهینامه، کتابچه کنفرانس، هدایا و سایر اقلام) به آدرس پستی پژوهشگران، هرگونه قصور در ثبت اطلاعات در فرم ثبت نام به ویژه آدرس، کدپستی، کد ملی و شماره تلفن همراه، متوجه فرد صاحب پنل بوده و هزینه پست مجدد پکیج کنفرانس، بر عهده نویسندگان خواهد بود.
ویرایش مشخصات و صدور گواهینامه اضافه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی استان یزد؛ با توجه به ارسال پکیج کنفرانس (شامل گواهینامه، کتابچه کنفرانس، هدایا و سایر اقلام) به آدرس پستی پژوهشگران، هرگونه قصور در ثبت اطلاعات در فرم ثبت نام به ویژه آدرس، کدپستی، کد ملی و شماره تلفن همراه، متوجه فرد صاحب پنل بوده و هزینه پست مجدد پکیج کنفرانس، بر عهده نویسندگان خواهد بود.

کلیه گواهینامه های کنفرانس دارای  هولوگرام امنیتی و مهر برجسته و کد شناسایی اختصاصی بوده که در هر زمان از طریق این کد و سامانه احراز اصالت مندرج در گواهینامه قابل استعلام و پیگیری است. نکته مهم دیگر در مورد گواهینامه های کنفرانس این است که به ازای هر مقاله، یک نسخه گواهینامه و با ذکر نام تمام نویسندگان صادر و به همراه پکیج کنفرانس ارسال خواهد شد.

هزینه صدور گواهینامه اضافه به تعداد درخواستی برای اعضای تیم نویسندگان مبلغ 200.000 ریال به ازای هر نسخه گواهینامه بوده و صرفاً به همراه پکیج فرد ثبت نامی قابل ارسال می باشد. خواهشمند است جهت صدور گواهینامه و پرداخت هزینه به کنترل پنل شخصی در سایت نخستین کنفرانس ملی مواد نوین مراجعه فرمایید. شایان ذکر است محدودیتی در تعداد صدور گواهینامه اضافه وجود ندارد ولی درخواست صدور آن منوط به تکمیل ثبت نام و پرداخت هزینه فرد شرکت کننده در کنفرانس است.

 

خواهشمند است تا تاریخ 20 اسفند 1399نسبت به بازبینی مشخصات ثبت نامی و صدور گواهینامه اضافه در سایت نخستین کنفرانس ملی مواد نوین اقدام نموده و در صورت تغییر هر کدام از موارد فوق الذکر، با ارسال تیکت در پنل کاربری و یا ارسال پست الکترونیکی به آدرس info.mcmi@acecr.ac.ir دبیرخانه کنفرانس را در جریان قرار دهید.

text to speech icon

نظر شما :